Το πρόγραμμα των προκριματικών αγώνων του Ειδικού Πρωταθλήματος για την άνοδο στην Α2 Εθνική Κατηγορία Γυναικών έχει ως εξής:
Πέμπτη 13/6/2013 (γήπεδο Χίου)20.00 ΠΜΑΣ Κούρος Σάμου – Βούρειος ΑΟΛ
Παρασκευή 14/6/201318.00 ΑΓΕΣ Θησέας Π. – ΠΜΑΣ Κούρος Σάμου
20.00 ΑΣΚ Ιβίσκος – Βούρειος ΑΟΛ
Σάββατο 15/6/201309.00 ΠΜΑΣ Κούρος Σάμου – ΑΣΚ Ιβίσκος
18.00 Βούρειος ΑΟΛ – ΑΓΕΣ Θησέας Π.
Κυριακή 16/6/2013 09.00 ΑΣΚ Ιβίσκος – ΑΓΕΣ Θησέας Π.
Όμιλος Νότου
Το πρόγραμμα του Ειδικού Πρωταθλήματος για την άνοδο στην Α2 Εθνική Κατηγορία Γυναικών (όμιλος Νότου) έχει ως εξής:
Πέμπτη 20/6/2013 (γήπεδο ΜΕΤΣ Β΄)16.00 ΑΟΝΑ Ηρόδοτος – ΠΑΣ Ναυπάκτου
18.00 ΑΓΕ Χαλκίδας – Νικητής ΤΕ
20.00 Έσπερος ΑΟΠΑ – ΑΟ Ολυμπιάδα Α.Λ.
Ρεπό: ΑΣ Απόλλων Τριπ.
Παρασκευή 21/6/201316.00 Νικητής ΤΕ – ΑΟΝΑ Ηρόδοτος
18.00 ΠΑΣ Ναυπάκτου – ΑΓΕ Χαλκίδας
20.00 ΑΟ Ολυμπιάδα Α.Λ. – ΑΣ Απόλλων Τριπ.
Ρεπό: Έσπερος ΑΟΠΑ
Σάββατο 22/6/201310.00 ΑΟΝΑ Ηρόδοτος – ΑΓΕ Χαλκίδας
12.00 Νικητής ΤΕ – ΠΑΣ Ναυπάκτου
14.00 Έσπερος ΑΟΠΑ – ΑΣ Απόλλων Τριπ.
Ρεπό: Ολυμπιάδα Α.Λ.
Αγώνας κατάταξης
Κυριακή 23/6/201311.30 2ος Πρώτου υποόμιλου – 2ος Δεύτερου υποόμιλου
Πέμπτη 13/6/2013 (γήπεδο Χίου)20.00 ΠΜΑΣ Κούρος Σάμου – Βούρειος ΑΟΛ
Παρασκευή 14/6/201318.00 ΑΓΕΣ Θησέας Π. – ΠΜΑΣ Κούρος Σάμου
20.00 ΑΣΚ Ιβίσκος – Βούρειος ΑΟΛ
Σάββατο 15/6/201309.00 ΠΜΑΣ Κούρος Σάμου – ΑΣΚ Ιβίσκος
18.00 Βούρειος ΑΟΛ – ΑΓΕΣ Θησέας Π.
Κυριακή 16/6/2013 09.00 ΑΣΚ Ιβίσκος – ΑΓΕΣ Θησέας Π.
Όμιλος Νότου
Το πρόγραμμα του Ειδικού Πρωταθλήματος για την άνοδο στην Α2 Εθνική Κατηγορία Γυναικών (όμιλος Νότου) έχει ως εξής:
Πέμπτη 20/6/2013 (γήπεδο ΜΕΤΣ Β΄)16.00 ΑΟΝΑ Ηρόδοτος – ΠΑΣ Ναυπάκτου
18.00 ΑΓΕ Χαλκίδας – Νικητής ΤΕ
20.00 Έσπερος ΑΟΠΑ – ΑΟ Ολυμπιάδα Α.Λ.
Ρεπό: ΑΣ Απόλλων Τριπ.
Παρασκευή 21/6/201316.00 Νικητής ΤΕ – ΑΟΝΑ Ηρόδοτος
18.00 ΠΑΣ Ναυπάκτου – ΑΓΕ Χαλκίδας
20.00 ΑΟ Ολυμπιάδα Α.Λ. – ΑΣ Απόλλων Τριπ.
Ρεπό: Έσπερος ΑΟΠΑ
Σάββατο 22/6/201310.00 ΑΟΝΑ Ηρόδοτος – ΑΓΕ Χαλκίδας
12.00 Νικητής ΤΕ – ΠΑΣ Ναυπάκτου
14.00 Έσπερος ΑΟΠΑ – ΑΣ Απόλλων Τριπ.
Ρεπό: Ολυμπιάδα Α.Λ.
Αγώνας κατάταξης
Κυριακή 23/6/201311.30 2ος Πρώτου υποόμιλου – 2ος Δεύτερου υποόμιλου